Спікер Палати представників США Майк Джонсон висловив підтримку ідеї закінчення війни “через силу” і підкреслив, що Сполучені Штати прагнуть до миру. Він також наголосив на ефективності того, що робить НАТО та союзники Америки.

При цьому Джонсон заявив, що Сполучені Штати не бажають бути й надалі залученими у конфлікт в Україні. За його словами, конфлікт затягнувся, а кількість жертв, зокрема серед мирного населення, постійно зростає.

“Це триває занадто довго. Занадто багато невинних людей гине, і ми зовсім не хочемо подальшої участі Америки в цьому. Але я думаю, що те, що робить НАТО і наші союзники по всьому світу, може бути ефективним. Я думаю, що ми всі вже втомилися від цього і сподіваємося, що це скоро закінчиться. Ми довіряємо головнокомандувачу [Трампу], він відновлює мир через силу”, – сказав Джонсон.

Що передувало

Президент США Трамп 14 липня заявив, що може запровадити проти Росії та її торговельних партнерів тарифи в розмірі 100%. Це станеться, якщо протягом 50 днів РФ не погодиться на припинення вогню.

Сам Трамп “дуже незадоволений” РФ і має намір запровадити “дуже жорсткі мита”, якщо угоди щодо України не відбудеться протягом 50 днів. Американський лідер додав, що розглядає запровадження санкцій проти РФ, і заінтригував “сюрпризом”, який готує для Путіна.

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що час, коли президент Трамп “надере дупу” російському диктатору Володимиру Путіну, наближається. Сам же цей процес, за його словами, відбуватиметься за допомогою введення санкцій.

Спікер Палати представників США (нижня палата Конгресу) Майк Джонсон не вважає необхідним розглядати та голосувати за проєкт закону з новими санкціями проти РФ та її партнерів до завершення 50-денного ультиматуму президента США. На його думку, Конгрес має дозволити лідеру Штатів і його адміністрації зробити заплановане.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Держдепі США заявили, що ультиматум президента США Дональда Трампа щодо укладення угоди протягом 50 днів – це “вікно можливостей” для Росії. І згадка про часові рамки нібито не означає конкретну дату – йтися може про будь-який момент у межах цього періоду.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *